1 / 7
Delovi za Audi A4 2001-2004 god
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 16:39

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodavaat farovi i preden branik za Audi A4 2001-2004 god . Cena po dogovor. 071/242-390

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071242390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам