1 / 1
SE PRODAVA PLAC NA PAT ZA BRANA MOKLISTE KAVADARCI
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 11:39

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4700 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac na pat za brana na mokliste vo kavadarci. Struja, voda i gradezna dozvola so povrsina od 4700m².
Viber kontakt. +491723731445
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078551999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам