1 / 10
Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA
3.250 €
31.05.2023 11:50

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo.
Benzin-plin
Klima
El. na predni stakla
El. retrovizori
4 zimski gumi Sava Eskimo 2021godina so celicni bandazi
4 letni gumi Dunlop 2020 so aluminiumski bandazi.
Redovno servisirana.
Telefon za kontakt
077906483
077906483

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BTL CP Motion
Потврден огласувач
076714054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам