1 / 4
BANDASI 5x112 20 SO NOVI GUMI
1 €
03.06.2023 09:43

Виница / Виница

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

20

Ширина на бандаж:

9.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

275

Висина на гума:

35

Дијаметар на гума:

20

NOVI GUMI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Stojance
29 ноеври бр 6
Потврден огласувач
077947043
Испрати Е-маил до огласувачот

BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

1 €

FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

2900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам