1 / 5
Honda CBR600RR
4.200 €
Цената е фиксна
02.05.2023 10:08

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

CBR600RR

Километри:

45000

Honda cbr600rr pc40 2007, 120ks mat black yoshimura rc5 od grani auspuh, gumi pirelli 1 sezona stari 50000km rk 520 lanec i racing zvezdi prenos kn filter. Registiran do juli

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Koljo
Потврден огласувач
076704054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам