Столици
1.300 €
17.03.2023 14:20

Битола / Битола

6 Столици тапацирани еко кожа , лесно за одржување

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
071334693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам