1 / 4
Se prodava Fiat Punto 1.7TD so defekt
400 €
24.04.2023 19:01

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

46 kw / 63 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Fiat Punto 1.7TD ne registrirano za delovi, defekt motor dekla. Kolata e komplet bez akumulator.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070258795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам