1 / 1
GRAFICKA, GIGABYTE Radeon RX-5600 XT 6GB
130 €
Со вклучен ДДВ
17.03.2023 16:10

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

GIGABYTE-Radeon-RX-5600-XT-Windforce-OC-6G-2.0 130 euro

www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава / Можна е замена од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Lenovo V530s SFF - 8th Gen Intel

26990 €

GAMING COMPUTER - Power BOX

28900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам