1 / 6
Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 I5 I7 8GB 512GB SSD
200 €
20.05.2023 10:13

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam 3 x laptopi MacBook Air 13” 2015
Site imaat originalni polnaci.

1. MacBook Air 2015 I7 8GB 512GB SSD odlicno socuvan, battery cycle count 171 - 350eur

2. MacBook Air 2015 i5 1,6GHz 8GB Ram 512GB SSD, ima nekolku grebanici, battery cycle count 304 - 300eur

3. MacBook Air 2015 i5 1,6 GHz 8GB Ram 128GB SSD, ima nekolku grebanici i mali ostetuvanja na 2ta kosa levo i desno, battery cycle count 438 - 200eur

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071380111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам