1 / 8
VW POLO 1.2 12V GERMANIJA STAKLO
3.850 €
05.05.2023 20:44

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇩🇪NOV UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪 VW POLO 1.2 12v 2007 GODINA PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA KUPENA OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO MK TABLI PREVOD NA DOKUMENTI SAMO DA SE REGISTRIRA TOP SOSTOJBA BEZ ZABELESKI
2XKLUCA
KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORI
ABS
SERVO
ISOFIX SEDISTA
TOP SOSTOJBA

🇩🇪🇩🇪NOV UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪
BEZ ZAMENI !!! TEL KONTAKT 078215566

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
078215566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам