1 / 12
Mercedes CLS500
9.300 €
01.05.2023 20:49

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 500

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

225 kw / 306 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes CLS 500 so plinski ured vo odlicna sostojba na bugarski registarski tablici.

So kolata ima ushte eden komplet aluminski bandazi AMG
4 rezimi na amortizacija


Kolata e kupena od prv sopstvenik.

Bez zameni

Kontakt 075493692

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
078502802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам