1 / 3
Tenka guma 4 x 114 Tico Tiko Matiz Spark
25 €
Денес 08:59

Крива Паланка / Крива Паланка

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

13

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

Останато

Tenka rezervna guma Hankook 4x114 13-ka vo dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
071494357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам