1 / 10
TECHNICS Pojacalo i zvucnici
1 €
21.05.2023 12:07

Гази Баба / Скопје

Se prodava TECHNICS pojacalo i TANNOY zvucnici
Za povekje info barajte na ovoj broj
***075 430 772*** Hristijan

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

baze
Потврден огласувач
070367780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам