1 / 10
Se prodava Apartman vo Evrohotel
28.000 €
06.06.2023 08:40

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

32 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ezerski lozja

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga.Renoviran so smeneta elektricna i vodovodna inastalacija.Aprtmanot se najduva na 1 sprat.Cena 28000 evra,mozi na kredit i na rati so dogovor.Za plajcajne vo gotovo ekstra popust.
Informaci na tel.070/706-821 Goran.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070706821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам