1 / 10
Pezo 206 1.6 hdi 109ks sporsko
3.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 09:56

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

109 kw / 148 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Pezoto e vo odlicna sostojba redovno servisirano vo pezo servis, klimatronik, abs, esp, elektrika na stakla, fabricki kozen enterier, aluminski bandazi so 4 novi zimski gumi i 4 letni gumi, nov akumulator, novi amortizeri, android so navigacija, bluetooth i jbl ozvucuvanje, zelen karton i mnogo drugo. 3200evra moze i zamena za sredno vozilo ne postaro od 2009 god. 078 604 984

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

blagojco
Потврден огласувач
078604984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам