1 / 4
Се продава плац
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 10:03

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava 400m2 plac, sproti benzinskata stanica Gala vo pravec na Glishik, paralelno so stanica za tehnicki pregled, mob. 075 586 741

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Билјана
8 Септември бб-градска река
Потврден огласувач
075586741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам