1 / 4
Monitor 22" LG Flatron W2242PK
2.000 МКД
25.03.2023 13:16

Чаир / Скопје

Monitor 22" LG Flatron W2242PK

www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава / Можна е замена од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

SAMSUNG Monitor S24E650XW (24")

4990 МКД

LG 22MB35PU-B

3200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам