1 / 4
KOMPJUTER LENOVO M93P i5
100 €
25.03.2023 13:15

Чаир / Скопје

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

LENOVO M93P
CPU - i5-4590T
RAM - 4GB
SSD - 120GB
100 €

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

HP PRODESK 400 G3 MT

15990 €

Lenovo Thinkcentre M800

11000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам