1 / 1
Cube STEREO 120 CARBON 2020
2.300 €
15.05.2023 11:45

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

078/382-684

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

////
Потврден огласувач
078382684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам