1 / 1
OHRID NOVA KUKA NA BRDO pred KOSEL 250m2
80.000 €
18.03.2023 14:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kosel

Agencijata nudi za prodazba nova nevselena kuka na dobra pozicija na brdo pred Kosel od Ohrid. kukata ima 250m2 i plac 500m2. Se naoga do suma. Ima odlicen i otvoren pogled do ezero. Kukata e nedovrsena bez fasada.
Slobodna i vseliva vednas.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

CAPITOLIA HILL - Real Estate Agency
ul. Vasil Gjorgov br.9, Skopje
Потврден огласувач
076200776
Испрати Е-маил до огласувачот

UBAVA MODERNA KUKA VUZBEGOVO

150000 €

EKSKLUZIVNA KUKA NA VODNO 460M2

550000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам