1 / 2
Se prodava Opel vectra karavan 2.0
1.450 €
29.03.2023 22:01

Штип / Штип

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Останато

Opel vectra karavan 2.0 registrirana do 15.10.2023 so klima, abs. Vo vozna sostojba. Poveke info na tel 071/333-681 Nikola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071333681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам