1 / 8
Bmw 730D
1 €
Цената не е фиксна
22.05.2023 13:48

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava bmw 730D 245 hp
2009-2010 godina
Vakum na vrati senzori napred nazad kamera novi gumi sportski amortizacija greenje na volan full oprema drg…
230xxx km orginalni uvezena od svajcarija proverka kade bilo.
Servisiran redovno
Za info-070205152
Cena po dogovor
Moze zamena so pomala kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Emre Dunica
Потврден огласувач
075607003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам