1 / 3
Se prodava ili izdava lozje
3.500 €
08.05.2023 22:16

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

6120 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava ili izdava lozje kartosija (vranec) 12god staro vo blizina na s.sopot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Pavlov
Потврден огласувач
078214973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам