1 / 1
Prodavam Apple Thunderbolt to Thunderbolt Cable
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 18:35

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kako sto glasi naslovot prodavam nov ne koristen Apple Thunderbolt to Thunderbolt Cable dolg 2m.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070267657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам