1 / 12
Se prodava dve kuki
1 €
18.03.2023 19:48

Чаир / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Sv.prohor pçinski br.153

Se prodavat dve kuki ednata od 54 kv drugata 175 kv na tri sprati, so vkupna zemishte 130 kv .
Kukata se naogja blizu plasticarskata ulica, premium zgradite.

Broj za kontakt 070-656-835

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

bob
Потврден огласувач
072568592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам