1 / 6
Golf 5 2.0tdi Zamena za Golf 6 2.0tdi
5.200 €
Цената е фиксна
20.05.2023 00:40

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5 2.0 tdi
Remapiran 170ks
Sport line oprema
Klima folii Ates
Redovno servisiran
Zelen Karton
Maksimalno zacuvan za godiniti
Ne e stoen po placevi
Ne e sminkan
Mozna e Zamena za Golf 6 2.0 tdi 140ks nad 2010 god.
Maksimalno da e zacuvan so rga skapanici ne nudete ve molam

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

koki
Потврден огласувач
070975291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам