1 / 4
Stradivarijus novi cevli 40
1.200 МКД
19.03.2023 00:15

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Салонки

Големина:

40

Боја:

Кафена

Novi kvalitetni moderni udobni cevli stikli...golemina 40
Elegantni i udobni, štikla e od kvalitetna varena guma

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Mona-Me
Ho Shi Min 191a
Потврден огласувач
078500329
Испрати Е-маил до огласувачот

Novi ženski salonki 40

1200 МКД

Ženski kožni čizmi 37

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам