1 / 12
Продавам стан во Нас. Пролет Центар
115.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2023 10:12

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

86 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул. ,, Цицо Поповиќ " бр. 4 - Центар

Станот се наоѓа во близина на Веро Џамбо и ОУ 11 Октомври
Мирна локација со убав поглед кон зеленило ;
Во 2020 год. се реновирани : зградата со термоизолациона фасада, влезот и станот ;
Заеднички паркинг на зградата ;
Површина 76 м2 и подрум 10 м2 ;
Опис :
Предсобје, дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални, бања и балкон ;
Кат - први ;
Градско парно ;
Опремен ;

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
071292164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам