1 / 12
VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !
18.500 €
Цената е фиксна
20.500 €
Денес 11:13

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN 2011 GOD VO SOBRAKAJNA , REGISTRIRAN DO 02-2024 , REDOVNO SERVISIRAN SO MNOGU OPREMA:
- PANORAMA CELOSEN STAKLEN KROV STO SE OTVARA
- CRN PLAFON
- VIDEO SPOTOVI VO DVIZENJE
- DISTRONIC
- LANE ASSIST
- BLIND SPOT ASSIST
- CHROME PACKET
- FABRICKI ZATEMNETI ZADNI STAKLA
- GREAC NA VOLAN
- I MN DRUGO
*** MOZNA ZAMENA ZA VOZILO DO MAKS 6000 EUR REALNA VREDNOST ***

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 118 D 143 KS NOVIOT MOTOR FACELIFT 2008 STAKLO !

5550 €

SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS 2008 GOD EKSTRA !

4400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам