1 / 6
Mitsubishi Pajero 2.8 D 1999g
1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.04.2023 14:23

Радовиш / Радовиш

Motorot e komplet problem glava.cena 500eu
Menacot e ispraven.600eu
Komplet 1000eu

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075404678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам