1 / 10
Bmw x3
По Договор
14.05.2023 12:08

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw x3
Xdrive
2011
Automat
199780 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Vw touran

0 €

Dacia sandero

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам