1 / 9
BMW X3
7.300 €
Цената не е фиксна
19.03.2023 12:57

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW X3 2.0d
se prodava bmw x3 extra socuvan
top sostojba full oprema
ekstra cena kesh
tel.070 434 492
077 804 408

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

x
Потврден огласувач
078538524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам