1 / 6
Se izdava stan so veceri
900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 15:38

Струга / Струга

Број на соби:

1,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Vlado Maleski

Se izdava stan vo Struga blizu Versus plazata so pogled kon ezero, se izdava samo za nekolku veceri, ne mesecno.
Jepet me qera banesa ne Struge me pamje nga liqeni afer plazhit Versus. Jipet per disa dite jo per muaj.
Za eden 900 denari
Za dvajca 1100
Per nie person 900 denar
Per dy persona 1100
Per tre ore 650
Za tri sati 650

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Denis
Потврден огласувач
071218525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам