1 / 9
Reno Espace 2006/07 7sedla
По Договор
09.05.2023 10:04

Виница / Виница

Марка:

Renault

Модел:

Espace

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava reno espace 2006/7 god
88kw / 120 konja
1.9 dizel
So 7 sedista
Cena po dogovor 💸
Za poveke info tel.070 213 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070213599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам