1 / 12
Audi A6 2013 3xSline 3.0 dizel biturbo 313 ks
20.000 €
03.04.2023 13:00

Босилово / Струмица

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

230 kw / 313 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a6 2013 3xsline dizel 313 ks se prodava na ch tabli 159000 km so ervisna istorija.
20000 evra
Tel 075219033

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075219033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам