1 / 10
Scott Aspect 930 XL 29" велосипед / velosiped
700 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.03.2023 18:44

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Продавам Scott Aspect 930 XL (или замена за електричен mountain bike со доплата)
Состојба: 10/10 - речиси некористен, возен 10-15 пати

https://www.scott-sports.com/global/en/product/scott-aspect-930-bike-pearl-white

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Sale
Потврден огласувач
075868347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам