1 / 2
Xiaomi Kieslect Smart Tag 3pack - паметен приврзок
800 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.03.2023 19:03

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Состојба 10/10 некористени smart tags.

Инфо: https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10071&product_id=52528

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Sale
Потврден огласувач
075868347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам