1 / 8
Се продаваат Стан и Дуќан
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2023 16:38

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

38 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2007

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Рајко Жинзифов 24, Бунјаковец

Се продаваат стан и дукан во Бунјаковец, на улица Рајко Жинзифов 24.

Стан 38м2
Дукан 35м2 + Магацин 50м2 + Гаража 30м2.

Се продаваат заедно.
Повеќе инфо на :
071370745

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
071370745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам