1 / 11
Seat Ibiza
1.950 €
03.04.2023 13:00

Струмица / Струмица

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Seat Ibiza 1.4 TDI, 2005 godina, registracija stranska.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
071 309 292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам