1 / 3
Vintage Deri by Tromsa
1.500 МКД
1.800 МКД
27.05.2023 15:57

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Germansko tapance od sredina na prosli vek, metricki dimenzii. Malku pomal od 20 inci. Za jareski kozhi. Kozhite treba da se smenat. Drvo 3 slojna buka so re-rings.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075 298 611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам