1 / 12
Stilski drveni fotelji za terasa i dvor od Quercus i Sin
3.200 МКД
05.06.2023 22:59

Босилово / Струмица

Состојба на предмет
Нов

ЛЕСНА ФОТЕЉА РУБИК ОД КВЕРКУС И СИН

Едноставен и бпечатлив дизајн на фотеља.
ЗА УЖИВАЊЕ на тераси, балкони, дворови.
Лесно ПРЕНОСЛИВА,
конструирана ЗА СЕКАКОВ ТЕРЕН.
- Димензии: 46 x 50 x 70см
- Висина на седлото 42 см
- Материјал: БУКА воден бајц, лак платно
Во портокалова, сина и бела боја - лесно одржлив материјал на седлото. ПО ДОГОВОР И ОД ДРУГ МАТЕРИАЛ ПО ИЗБОР.
Идеален придружник за правење СКАРА и ЖУРКА во дворот. За моментите ОДМОР после работа.

НАСКОРО ЌЕ ИЗЛЕЗЕ И КОМПЛЕТ СО ДВОСЕД И МАСА ВО ИСТИ ДИЗАЈН.

ПОСЕТЕТЕ НЕ НА FB - Quercus & Sin / Кверкус и син -

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Кверкус & Син / Quercus & Sin
Потврден огласувач
077593398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам