1 / 8
Се издава нов луксузно опремен стан
350 €
20.03.2023 09:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

51 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Дренак 10 Скопје

Се издава комплетно нов,целосно опремен, досега невселуван стан во центар.Станот е трособен (дневна соба со кујна,спална, детска соба и тераса).Станот е на 2 спрат,со лифт во нова зграда.
цена 350 евра + troшоци.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Игор
Потврден огласувач
075353585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам