1 / 12
MERCEDES ML320CDI 4MATIC REDIZAJN/MOZNA ZAMENA
13.000 €
22.05.2023 06:58

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes ML320 BlueTech 2010 godina
Oprema:
Greachi na sedishta i volan
Vozdushni Pernicinja
COMFORT/Sport suspenzija
BI Xenon
Kozni Sedista
BLUETOOTH Audio
Panorama
Aluminumski 19^ bandashi
Memorii na sedishta i volan
Harman/Kardon Ozvucenje
Parking Senzori
4motion
Navigacija
4 zonska klima
Avtomasko otvaranje/zatvoranje na bagaznik.
Follow me home svetla.
So servisna kniska MakAutoStar

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jordan
Потврден огласувач
078285000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам