1 / 6
Polo 1.2 Tdi
6.300 €
15.04.2023 11:35

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Polo 1.2 Tdi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polo
Потврден огласувач
072777147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам