1 / 3
Se prodava perac karcher k3 premium
По Договор
06.06.2023 18:11

Гази Баба / Скопје

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so garancija.
071-238-101

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Makedonija
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам