1 / 5
Se prodava Fiat Stilo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2023 11:50

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava Fiat Stilo
1.9jtd 2001 god
Registracija cela god
Full oprema
Kontakt: 078609738
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
078609738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам