1 / 1
500den televizor
По Договор
18.04.2023 13:21

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Останато

Производ:

CRT - Класични

Големина:

30 cm (12 inch)

ispravni po 500 den
075 358 355
075 358 355
075 358 355

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
077984987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам