1 / 4
Bojler prohrom 80L
По Договор
25.05.2023 10:16

Битола / Битола

Bojler 80l prohrom so 2 spirali za parno i solarno
Telefon za kontakt 077864496 Vele

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
076893573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам