1 / 1
070 611 761
150 €
20.03.2023 12:37

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭070 611 761

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Gone Milusev
Потврден огласувач
70611761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам