1 / 9
VW PASSAT VARIANT
1 €
Цената не е фиксна
5.600 €
29.05.2023 11:54

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Napraven e golem servis...kolata e vo odlicna sostojba
070 896 749 IGOR
Cena po dogovor...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
078272505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам